Wakacje – zabawa i wypoczynek na obozie językowym

Wakacje – zabawa i wypoczynek na obozie językowym

Po całym roku nauki, dzieci są zmęczone i z utęsknieniem wyczekują na zbliżające sie wakacje – czas wyjazdów, koloniii i obozów. Z niecierpliwością odliczają ostatnie dni, gdy wreszcie uwolnią się od szkolnych tornistrów i beztrosko będą się bawiły, pływały i biegały w gronie rówieśników. Wakacje to bardzo ważny czas, w którym dziecko musi “naładować akumulatory” na cały kolejny rok ciężkiej pracy.

Dużo zabawy na obozie językowym

Przygotowując program obozu językowego dla dzieci i młodzieży, zadbaliśmy o to żeby uczestnicy w aktywny i fajny sposób spędzili czas. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, zwracając uwagę na to aby dziecko w trakcie obozu wypoczywało w inny sposób niż robi to zazwyczaj. Naturalny kontakt z językiem angielskim sprawia, że dzieci uczą się w swobodny, właściwy dla siebie sposób.

Mnóstwo atrakcji

Na obozie językowym wypoczywamy na wiele sposobów. Na przykład nad wodą i jeziorem, np: nauka żeglarstwa, pływanie na rowerkach wodnych lub pływanie w basenie. Inne zajęcia prowadzone są na świeżym powietrzu, np: zajęcia sportowe, gry, podchody, zjazdy na linie itd. Ważne jest dla nas aby wszystkie te zajęcia były dla dzieci ciekawe i przyjemne, dlatego czas obozu staramy się wypełnić mnóstwem zabaw i atrakcji.

Zobacz szczegóły oferty wyjazdu na obóz językowy dla dzieci i młodzieży

.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.