Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz językowy?

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz językowy?

Gdy przygotowywaliśmy program obozu językowo-przygodowego, koncentrowaliśmy się na tym, aby zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne i przyjemne dla dzieci ze szkoły podstawowej.

Samodzielność i integracja na obozie

Doświadczenie pokazuje nam, że w gronie rówieśników dzieci są odważniejsze, chętniej doświadczają nowych rzeczy, próbują swoich sił w konkursach. Dzieci, dla których jest to pierwszy dłuższy wyjazd bez rodziców, uczą się samodzielności w przyjaznym środowisku małych grup rówieśników pod ciągłym nadzorem wychowawców.

ZERO nudy

Dzięki bogatemu programowi zajęć sportowych, przygodowych i językowych dzieci nie mają czasu na nudę czy tęsknotę za domem. Dla większości dzieci w wieku 8-13 lat pobyt na obozie to źródło niezapomnianych wrażeń, poczucia satysfakcji z własnych osiągnięć i fantastycznych wspomnień.

Bezpieczeństwo i rozwój dziecka

Dla rodziców istotną zaletą obozu jest świadomość, że dziecko w sposób bezpieczny, aktywny i urozmaicony spędza wakacje z dala od komputera czy telewizora. Sporty, konkursy, zajęcia grupowe i wspólnie przeżywane przygody pomagają dzieciom nawiązywać kontakty z rówieśnikami i zawierać przyjaźnie.

Zobacz wszystkie atrakcje i całą ofertę wyjazdu na obóz językowy dla dzieci i młodzieży

.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.