Zapisy na nowy rok szkolny

Zapisy na nowy rok szkolny

Kontynuacja nauki

Wszystkie osoby zainteresowane kontynuacją nauki w naszej szkole prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z sekretariatem szkoły w celu wybrania najbardziej dogodnych godzin nauki w nowym roku. Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty od 9:00 – 12:00.

Nowi Słuchacze

Język angielski:
Przed zapisaniem się na kurs języka angielskiego zapraszamy na test sprawdzający poziom językowy, który pomoże w doborze najbardziej odpowiedniej grupy. Na testy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, w soboty od 9:00 – 12:00. Na testy z języka angielskiego nie trzeba się umawiać.

Język niemiecki:
Przed zapisaniem się na kurs języka niemieckiego zapraszamy na test sprawdzający znajomość języka, który określi poziom grupy językowej. Na testy zapraszamy we wtorki i czwartki w godzinach od 15:00 do 17:00. Prosimy o potwierdzenie wybranego terminu telefonicznie.

Zapisy dzieci

Język angielski:
Informacje o zapisach dzieci na zajęcia języka angielskiego znajdziesz tutaj.
Język niemiecki:
Informacje o zapisach dzieci na zajęcia języka angielskiego znajdziesz tutaj.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.