Wrażenia z wymiany młodzieżowej do Niemiec

Wrażenia z wymiany młodzieżowej do Niemiec

Nasi uczestnicy wymiany młodzieżowej do Niemiec szczęśliwie wrócili do Polski. Pobyt w Unna trwał od 29 stycznia do 4 lutego. Wśród sympatycznych i gościnnych rodzin spędzili miłe chwile ucząc się tak jak i nasi gospodarze języka angielskiego.

Po przyjeździe uczniowie naszej szkoły zostali ugoszczeni przepysznym i wykwintnym obiadem przygotowanym przez uczniów Markisches Berufskolleg – partnerskiej szkoły Perfect English. W ramach pobytu zwiedzili również to urocze miasteczko oraz znajdujące się w nim muzeum światła. Podczas kolejnych dni zwiedzili Kolonię oraz muzeum czekolady znanego niemieckiego producenta, gdzie degustacji nie było końca. Wśród odwiedzonych miejsc również wymienić można Katedrę kolońską (Kolner Dom), wieżę widokową oraz historyczne miasto Munster z przepięknym uniwersytetem. Uczestnicy brali również udział w zajęciach szkolnych ze swoimi gospodarzami i spędzili mnóstwo czasu na konwersacjach w języku angielskim i niemieckim

Pobyt uznajemy za bardzo udany, a wrażenia z niego jako niezapomniane. Będzie nam bardzo miło móc się zrewanżować za gościnę w maju, gdy młodzież z Niemiec przyjedzie do naszej szkoły.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.