Nowa edycja wymiany młodzieży

Nowa edycja wymiany młodzieży

Od 2-ego do 7-ego maja br. będzie w naszej szkole gościć młodzież z Niemiec. Pochodzą z malowniczego miasta Unna, położonego w Nadrenii Westfalii. Nasi goście to młode, sympatyczne osoby w wieku 17 – 20 lat, które chciałyby poznać zwyczaje oraz kulturę naszego kraju i tak jak Ty uczą się języka angielskiego. Zapytaj o wrażenia i opinię Uczestników naszych grup językowych, którzy już wzięli udział w programie i niedawno wrócili z Niemiec.

Jeżeli chciałbyś poznać je bliżej, nawiązać ciekawe kontakty, poznać ich kulturę i zwyczaje – zaproś jedną/ego z nich do siebie. W trakcie pobytu w Nowym Sączu będą mieszkać w domach osób, które będą je chciały gościć. Następnie, w ramach wymiany będzie możliwa tygodniowa grupowa re-wizyta
w Niemczech – termin do ustalenia.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt z Panią Sylwią Matląg,
poprzez e-mail najpóźniej do końca marca.

Fotorelacja z wyjazdu naszych Słuchaczy do Niemiec w trakcie ferii w 2011

Fotorelację z przyjazdu gości z Niemiec w maju 2010

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.