Relacja z międzynarodowych wasztatów z udziałem mieszkanek Tajlandii

Relacja z międzynarodowych wasztatów z udziałem mieszkanek Tajlandii

Pragniemy podzielić się z wami wrażeniami z warsztatów kulturowych, na które zaprosiliśmy mieszkanki Tajlandii – uczestniczki projektu edukacyjnego “Enter Your Future” pod patronatem globalnego stowarzyszenia AIESEC Polska.

W trakcie tych warsztatów uczestnicy dowiadują się o kulturze i obyczajach Tajlandii. Przemiłe dziewczyny opowiadają o ciekawostkach i pokazują jak pisze się niektóre słowa w ich języku. Nasi uczestnicy bardzo chętnie w nich uczestniczą. Warsztaty odbywają się w języku angielskim.

W ramach wymiany kulturowej nasi słuchacze również przygotowali prezentację, jako podziękowanie za wizytę w naszej szkole. Dziewczyny mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o naszym kraju, między innymi o naszych lokalnych przysmakach oraz spróbować swoich sił i zatańczyć Poloneza.

Jeżeli chcielibyście jeszcze się zapisać to ostatni dzwonek!!! W poniedziałek 28 marca ostatni możliwy termin. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w sekretariacie szkoły.

Oto kilka zdjęć z bieżących warsztatów

Oto kilka zdjęć z warsztatów w zeszłym roku

Jeśli macie ochotę, zapraszamy do podzielenia się wrażeniami z uczestnictwa. Czekamy na komentarze.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.