Intensywny kurs w wakacje

Intensywny kurs w wakacje

Jeżeli masz trochę wolnego czasu w wakacje i chciałbyś go wykorzystać na rozwój umiejętności językowych – zapraszamy na organizowane przez nas intensywne miesięczne kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Na intensywne 1 – miesięczne kursy wakacyjne przygotowane przez PERFECT ENGLISH zapraszamy młodzież i dorosłych, którym zależy na osiągnięciu szybkich postępów w nauce w bardzo krótkim czasie. Letni kurs nastawiony jest na rozwój wszystkich zdolności językowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy płynności mówienia, rozszerzenia słownictwa i rozwoju komunikacji w języku angielskim. Częste testy i powtórki motywują do regularnej pracy i pomagają w opanowaniu tak dużej partii materiału. Na zakończenie kursu przeprowadzamy test, sprawdzający stopień opanowanych umiejętności. Po zaliczeniu testu końcowego kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Przez 4 tygodnie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 3 lub 4 godziny lekcyjne dziennie w godzinach rannych lub popołudniowych – do wyboru. Kurs obejmuje 60 lub 80 godzin (45 minut)

Termin kursu: 4 – 29 lipiec 2011

Cena kursu języka angielskiego

Poziom
zaawansowania
Ilość godzin
w ramach kursu
Płatne w
całości przy zapisie
1 Beginner
początkujący
60 godzin
(każda po 45 minut)
630 zł
Cena jednej lekcji: 10,50 zł
2 Elementary
podstawowy
3 Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate
średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
6 FCE
przygotowawczy do FCE
80 godzin
(każda po 45 minut)
840 zł
Cena jednej lekcji: 10,50 zł

Cena kursu języka niemieckiego

Poziom
zaawansowania
Ilość godzin
w ramach kursu
Płatne w
całości przy zapisie
1 Grundstufe 1
początkujący
80 godzin
(każda po 45 minut)
840 zł
Cena jednej lekcji: 10,50 zł
2 Grundstufe 2
podstawowy
3 Grundstufe 3
podstawowy wyższy

Zapisy

Rezerwację miejsc w grupach na kursy wakacyjne rozpoczynamy 1 czerwca 2011. Aby sprawdzić, który z proponowanych przez nas poziomów będzie odpowiedni zapraszamy na bezpłatny test.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.