Zapisy dzieci na język angielski w roku 2013/14

Zapisy dzieci na język angielski w roku 2013/14

Jak zapisać dziecko?

Wszystkie dzieci (przedszkole do 5 klasy), które dopiero rozpoczną naukę w naszej szkole zapraszamy na rozmowę kwalifikującą do odpowiedniej grupy pod względem wieku i znajomości języka angielskiego. W okresie od października rozmowy przeprowadzane są w poniedziałki i środy o godz. 18:00.

Jak zgłosić kontynuację?

Aby zapisać dziecko na kolejny rok wystarczy zgłosić chęć kontynuacji telefonicznie na numer 18/444 22 26, mailowo lub w sekretariacie szkoły. Prosimy o zgłaszanie dzieci do 10 września, po tym terminie ustalamy harmonogramy zajęć.

Informujemy, że wszystkie dzieci, które w roku szkolnym 2013/14 rozpoczną naukę w klasie VI szkoły podstawowej zapraszane są automatycznie do grup młodych gimnazjalistów.

Dowiedz się więcej o:

  Dzieci:
  Angielski dla dzieci – Przedszkole
  Angielski dla dzieci – Szkoła Podstawowa
  Niemiecki dla dzieci – Szkoła podstawowa i gimnazjum

  U nas dostajesz

  książki dziecięce i segregator

  Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

  Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.