Zapisy na nowy rok szkolny

Kontynuacja nauki

Wszystkie osoby zainteresowane kontynuacją nauki w naszej szkole prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z sekretariatem szkoły w celu wybrania grupy w bieżącym roku szkolnym. Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 14:00.

Nowi Słuchacze

Język angielski:
Przed zapisaniem się na kurs języka angielskiego zapraszamy na test sprawdzający poziom językowy, który pomoże w doborze najbardziej odpowiedniej grupy. Na testy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Na testy z języka angielskiego nie trzeba się umawiać. Jeżeli podane godziny nie są dogodne prosimy o telefon, indywidualnie ustalimy inny termin.

Język niemiecki:
Przed zapisaniem się na kurs języka niemieckiego zapraszamy na test sprawdzający znajomość języka, który określi poziom grupy językowej. Prosimy o uzgodnienie terminu telefonicznie.

Zapisy dzieci

Język angielski:
Informacje o zapisach dzieci na zajęcia języka angielskiego znajdziesz tutaj.
Język niemiecki:
Informacje o zapisach dzieci na zajęcia języka niemieckiego znajdziesz tutaj.

U nas dostajesz

lub

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.