Halloween

Halloween

W krajach anglojęzycznych jest to bardzo popularne i hucznie obchodzone święto bezpośrednio w noc przed Świętem Zmarłych. W tym dniu dzieci przebierają się w kostiumy potworów i strachów, chodzą od domu do domu strasząc zrobieniem psikusa (trick) i zbierają cukierki (treat) jako wykupienie przed rozrabianiem.

W Polsce jeszcze nie tak bardzo popularne, ale w Perfect English jak najbardziej! U nas w szkole też ogłaszamy huczne obchody Halloween!

Zapraszamy do obejrzenia czarnego humoru związanego z Halloween.

Na wszystkich odważnych, którzy na ostatnie zajęcia w październiku przyjdą w przebraniach halloween’owych i wypowiedzą sławne zdanie „Trick or Treat” czekają zwyczajowe słodkości. Serdecznie zapraszamy do zabawy! Dodatkowo każdą przebraną osobę z grup dziecięcych dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze przebranie Halloween. Tutaj szczegóły »

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.