Zapisy dzieci na język angielski- szczegóły

Zapisy dzieci na język angielski- szczegóły

Jak zapisać dziecko?

Wszystkie dzieci (przedszkole do 5 klasy), które dopiero rozpoczną naukę w naszej szkole zapraszamy na rozmowę kwalifikującą do odpowiedniej grupy pod względem wieku i znajomości języka angielskiego. Na rozmowę zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 15:00 – 18:00. Na rozmowę nie trzeba się umawiać. 

Wyjątkowo 13.09 (środa) nie ma rozmów z lektorem. Zapraszamy w innych dostępnych terminach

Jak zgłosić kontynuację?

  1. Wstępnego zgłoszenia dokonać można telefonicznie (18 4442226) bezpośrednio po zakończeniu obecnego kursu aż do 1 września.
  2. Grafik grup dziecięcych powstanie około 9 września.
  3. Gdy tylko grafik będzie gotowy, rodziców wszystkich wstępnie zgłoszonych dzieci poinformujemy SMSem o propozycjach grup do wyboru.
  4. Po otrzymaniu informacji SMS prosimy o pilny kontakt i wybranie odpowiedniej grupy.
  5. Osób, które nie zgłoszą wstępnie kontynuacji, niestety nie będziemy mogli poinformować o utworzeniu grafiku zajęć, co może sprawić, że dla dzieci zgłoszonych po 8 września może już nie być miejsca w grupach.

UWAGA!:

Wszystkie dzieci, które w nowym roku szkolnym będą uczniami klasy VI lub VII zapraszamy
do grup młodzieżowych. Aby dokonać zapisu prosimy o kontakt osobisty lub  telefoniczny w terminie od 22 sierpnia w celu wybrania dni i godzin zajęć spośród podanych przez Szkołę propozycji.

 

Informujemy, że wszystkie dzieci, które w roku szkolnym 2017/18 rozpoczną naukę w klasie VI szkoły podstawowej zapraszane są automatycznie do grup młodzieżowych.

Dowiedz się więcej o:

Dzieci:
Angielski dla dzieci – Przedszkole
Angielski dla dzieci – Szkoła Podstawowa
Niemiecki dla dzieci – Szkoła podstawowa i gimnazjum

U nas dostajesz

książki dziecięce i segregator

Perfect English
33-300 Nowy Sącz
ul. Matejki 17
tel.: (18) 444 22 26
kom.: 886 834 983
e-mail: biuro@perfectenglish.pl

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.