Zapisy dzieci na język angielski- szczegóły

Zapisy dzieci na język angielski- szczegóły

Jak zapisać dziecko?

Wszystkie dzieci (przedszkole do 5 klasy), które dopiero rozpoczną naukę w naszej szkole zapraszamy na rozmowę kwalifikującą do odpowiedniej grupy pod względem wieku i znajomości języka angielskiego.

Terminy rozmów z lektorem:

poniedziałki/środy/piątki w godz. 15:00 – 18:00 

 

W tych terminach  nie trzeba się umawiać.

Jak zgłosić kontynuację?

  1. Wstępnego zgłoszenia dokonać można telefonicznie (18 4442226) bezpośrednio po zakończeniu obecnego kursu aż do 31 sierpnia.
  2. Grafik grup dziecięcych powstanie około 8 września.
  3. Gdy tylko grafik będzie gotowy, rodziców wszystkich wstępnie zgłoszonych dzieci poinformujemy SMSem o propozycjach grup do wyboru.
  4. Po otrzymaniu informacji SMS prosimy o pilny kontakt i wybranie odpowiedniej grupy.
  5. Osób, które nie zgłoszą wstępnie kontynuacji, niestety nie będziemy mogli poinformować o utworzeniu grafiku zajęć, co może sprawić, że dla dzieci zgłoszonych po 8 września może już nie być miejsca w grupach.

UWAGA!:

Wszystkie dzieci, które w nowym roku szkolnym będą uczniami klasy VI lub VII zapraszamy
do grup młodzieżowych. Aby dokonać zapisu prosimy o kontakt osobisty lub  telefoniczny w terminie od 22 sierpnia w celu wybrania dni i godzin zajęć spośród podanych przez Szkołę propozycji.

 

Informujemy, że wszystkie dzieci, które w roku szkolnym 2017/18 rozpoczną naukę w klasie VI szkoły podstawowej zapraszane są automatycznie do grup młodzieżowych.

Dowiedz się więcej o:

Dzieci:
Angielski dla dzieci – Przedszkole
Angielski dla dzieci – Szkoła Podstawowa
Niemiecki dla dzieci – Szkoła podstawowa i gimnazjum

U nas dostajesz

książki dziecięce i segregator

Perfect English
33-300 Nowy Sącz
ul. Matejki 17
tel.: (18) 444 22 26
kom.: 886 834 983
e-mail: biuro@perfectenglish.pl

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.