Terminy zapisów na egzamin FCE i CAE – sesja lato 2010

Informujemy, że zapisy na egzaminy Cambridge (FCE i CAE) w sesji Lato 2010 odbywać się będą w nieprzekraczalnym terminie do 22 marca 2010.
Zapisywać należy się indywidualnie w British Council w Krakowie, dokumenty rejestracyjne można również pobrać ze strony internetowej British Council

CENY I TERMINY EGZAMINÓW:
FCE – 495 zł,
CAE – 520 zł

Egzaminy odbywać się będą w terminach:
Części pisemne i ze słuchu:
FCE: 12 i 15 czerwca 2010
CAE: 16 czerwca 2010

Część ustna:
FCE: 24 maja – 20 czerwca 2010
CAE: 24 maja – 20 czerwca 2010

REJESTRACJA PRZEZ SZKOŁĘ

Jeśli jesteście zainteresowani przystępowaniem do egzaminów Cambridge i chcielibyście, aby Szkoła zarejestrowała Was na egzamin, muszą być spełnione następujące warunki:

  • należy ten fakt zgłosić w sekretariacie PERFECT ENGLISH w terminie do 15 marca;
  • zainteresowani muszą przystąpić do i zaliczyć (na co najmniej 60%) wszystkie części mock exam (Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking) odbywającego się w naszej szkole;
  • liczba chętnych do przystąpienia do egzaminów powinna wynosić minimum 5 osób.

W razie pytań prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z sekretariatem Szkoły.

Naszych Słuchaczy zainteresowanych przystępowaniem do egzaminów Cambridge (rejestrowanych przez szkołę) prosimy o kontakt z sekretariatem w celu uzyskania wszystkich informacji.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.