Język angielski dla dorosłych

Język angielski dla dorosłych

Prowadzone przez nas całoroczne kursy języka angielskiego dla dorosłych na pierwszych 5 poziomach zaawansowania nastawione są na równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku angielskim. Dla komfortu naszych dorosłych słuchaczy i większej skuteczności nauki dokładamy starań, aby grupy były wiekowo zbliżone oraz jak najbardziej jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych.

Organizacja zajęć języka angielskiego

Kursy języka angielskiego dla dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub jednego spotkania – w sobotę po 4 godziny lekcyjne. Nauka dla dorosłych odbywa się w dogodnych godzinach aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym. Zajęcia prowadzone są rano, późnym popołudniem lub wieczorem – do wyboru.

Ile kosztuje ten kurs?

W cenie kursu zapewniamy podręcznik oraz wszystkie materiały dodatkowe. Dla wygody opłaty za kurs można dokonać jednorazowo lub w formie rat miesięcznych.
Kurs obejmuje 120 godzin (każda po 45 minut)

  Poziom zaawansowania Płatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1 Beginner
początkujący
1 445 zł
Cena jednej lekcji: 12,04 zł
Pierwsza rata: 375 zł
7 kolejnych rat po: 175 zł Cena jednej lekcji: 13,33 zł
2 Elementary
podstawowy
3 Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate
średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
1 565 zł
Cena jednej lekcji: 12,21 zł
Pierwsza rata: 410 zł
7 kolejnych rat po: 185 zł Cena jednej lekcji: 14,21 zł
6 FCE
przygotowawczy do FCE
7 Pre-CAE
niższy zaawansowany
1 675 zł
Cena jednej lekcji: 13,96 zł
Pierwsza rata: 435 zł
7 kolejnych rat po: 200 zł Cena jednej lekcji: 15,29 zł
8 CAE
zaawansowany
9 Pre-CPE
niższy biegły
10 CPE
biegły

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Dodatkowo

 

podręczniki + segregator

 

 

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane informacją o kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego lub niemieckiego naszych lektorów delegowanych do danych grup językowych, zapraszamy do sekretariatu szkoły. Dyrekcja przekaże te informacje w odpowiedzi na zapytanie, jeżeli lektor danej grupy jest już przydzielony (dot. okresu naboru przed startem kursu).

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.