Angielski dla dzieci – Przedszkole

Angielski dla dzieci – Przedszkole

Zajęcia dla dzieci przedszkolnych pozwalają 4-5 latkom odkrywać świat w inny sposób – za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które zaowocuje chęcią dalszej nauki. Rolą zajęć językowych jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości. Wykorzystanie materiałów dydaktycznych dostosowanych do wieku i zainteresowań dzieci, gier i zabaw, muzyki , plastyki oraz ruchu sprawiają, że dzieci chętnie uczą się języka obcego. Zajęcia prowadzą nauczyciele z dużym doświadczeniem w prowadzeniu takich grup wiekowych. Na zakończenie dzieci otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Jak zorganizowane są zajęcia?

Dzieci spotykają się na zajęciach raz w tygodniu, aby przez 90 minut uczyć się poprzez zabawę. Raz do roku serdecznie zapraszamy rodziców na zorganizowane lekcje otwarte, które pozwalają rodzicom zobaczyć postępy dzieci, a dzieciom pochwalić się zdobytą wiedzą.

Ile kosztuje kurs angielskiego dla dzieci przedszkolnych?

W ramach ceny zapewniamy podręcznik oraz materiały plastyczne konieczne do realizacji zajęć.
Roczny kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych zajęć.

Płatne w całości przy zapisie Płatne w 8 ratach miesięcznych
920 zł Pierwsza rata: 230 zł
7 kolejnych po 115 zł
Cena jednej lekcji: 15,33 zł Cena jednej lekcji: 17,25 zł

U nas gratis

książki dziecięce i segregator

 

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.