Niemiecki dla dzieci – Szkoła Podstawowa

Niemiecki dla dzieci – Szkoła Podstawowa

Na prośbę rodziców uruchomiliśmy program języka niemieckiego dla dzieci ze szkoły podstawowej (9 do 15 lat). Kurs dostosowany jest do ich potrzeb i umiejętności językowych. Uczymy w grupach dopasowanych pod względem wieku oraz stopnia znajomości języka niemieckiego. Program językowy ma na celu równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania. Zajęcia odbywają się poprzez gry językowe i współzawodnictwo, co zachęca dzieci do nauki.

Jak zorganizowane są zajęcia?

Spotkania odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (45 min). Pod koniec kursu dzieci przystępują do specjalnie opracowanego testu końcowego i otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

U nas gratis

niemiecki + segregator

Ile kosztuje kurs?

W ramach ceny kursu zapewniamy podręcznik i zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały dodatkowe.
Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut każda)

Płatne w całoście przy zapisie Płatne w 8 ratach miesięcznych
920 zł Pierwsza rata: 230 zł
7 kolejnych po 115 zł
Cena jednej lekcji: 15,33 zł Cena jednej lekcji: 17,25 zł

Jak zapisać swoje dziecko?

Zapisy rozpoczynamy od końca sierpnia. Zainteresowanych zapraszamy z dziećmi na rozmowę, która pomoże dobrać najbardziej odpowiednią grupę językową. Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia terminu rozmowy.
Dzieci, które nie uczyły się wcześniej języka niemieckiego wystarczy zgłosić bezpośrednio lub telefonicznie w sekretariacie szkoły.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.