Matura z angielskiego

Matura z angielskiego

Wszystkich przyszłych Maturzystów zapraszamy za kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowane przez Perfect English kursy pozwolą na zdobycie wiedzy niezbędnej do opanowania danego poziomu językowego oraz przygotują do zdania egzaminu maturalnego. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników.

Jak wyglądają zajęcia?

Szkolenie językowe dla maturzystów składa się z dwóch elementów: kursu na odpowiednim dla Słuchacza poziomie znajomości językowej oraz dodatkowych zajęć maturalnych na dwóch poziomach (do matury podstawowej lub rozszerzonej) Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub raz w tygodniu – w sobotę po 4 godziny lekcyjne – do wyboru godziny ranne, popołudniowe lub wieczorne.

Dodatkowo

Zapraszamy maturzystów na specjalnie opracowane i prowadzone przez egzaminatorów OKE zajęcia przygotowujące do zadania egzaminu dojrzałości (matura podstawowa lub rozszerzona). Maturzyści ćwiczą techniki i strategie egzaminacyjne pomocne do poznania i opanowania zagadnień maturalnych. Zajęcia dodatkowe są bezpłatne i obejmują 20 godzin lekcyjnych , spotkania odbywają się raz w tygodniu (przez 10 kolejnych tygodni).
podręczniki + segregator

Cena kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego

W ramach ceny kursu Słuchacze otrzymują podręcznik oraz wszystkie dodatkowe materiały.
Kurs obejmuje 120 godzin (każda po 45 minut)

  Poziom zaawansowania Płatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1 Beginner
początkujący
1 445 zł
Cena jednej lekcji: 12,04 zł
Pierwsza rata: 375 zł
7 kolejnych rat po: 175 zł Cena jednej lekcji: 13,33 zł
2 Elementary
podstawowy
3 Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate
średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
1 565 zł
Cena jednej lekcji: 13,04 zł
Pierwsza rata: 410 zł
7 kolejnych rat po: 185 zł Cena jednej lekcji: 14,21 zł
6 FCE
przygotowawczy do FCE
7 Pre-CAE
niższy zaawansowany
1 675 zł
Cena jednej lekcji: 13,96 zł
Pierwsza rata: 435 zł
7 kolejnych rat po: 200 zł Cena jednej lekcji: 15,29 zł
8 CAE
zaawansowany
9 Pre-CPE
niższy biegły
10 CPE
biegły

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Zapisz się już teraz!

Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.
Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru, wypracowania oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.