Język niemiecki

Język niemiecki

Organizowane przez naszą szkołę kursy języka niemieckiego nastawione są na rozwój komunikacji na danym poziomie znajomości językowej, ale również pomogą w zdaniu egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Kursy te są propozycją zarówno dla osób, które rozpoczynają naukę, jak i dla tych którzy chcą poszerzać posiadaną wiedzę. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników.

Jak zorganizowane są zajęcia?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (2 x 90 min) w godzinach wieczornych.

U nas gratis

niemiecki + segregator

Ile kosztuje kurs języka niemieckiego?

W cenie kursu Słuchacze otrzymują podręcznik oraz wszystkie dodatkowe materiały konieczne do nauki.
Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych (po 45 minut każda)

Płatne w całoście przy zapisie Płatne w 8 ratach miesięcznych
1 565 zł Pierwsza rata: 410 zł
7 kolejnych po 185 zł
Cena jednej lekcji: 13,04 zł Cena jednej lekcji: 14,21 zł

Jak się zapisać na kurs języka niemieckiego?

Osoby zainteresowane nauką języka niemieckiego w naszej szkole zapraszamy na test sprawdzający znajomość języka, po którym będziemy mogli zaproponować Państwu najbardziej odpowiednią poziomowo grupę (dotyczy osób, które miały wcześniej kontakt z językiem niemieckim). Informacji na temat terminów testów udziela sekretariat szkoły.

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.