Strefa Słuchacza

12.11. dniem wolnym

W związku z przyjęciem przez Sejm RP uchwały o wyznaczeniu 12 listopada jako dnia wolnego od pracy informujemy, że w tym dniu szkoła jest nieczynna. Żadne zajęcia planowane na ten dzień nie przepadają – wydłuża się długość realizacji kursu o to jedno spotkanie.  

Zajęcia w okresie Wszystkich Świętych

Informujemy wszystkich Słuchaczy, że w okresie Wszystkich Świętych szkołą jest czynna zgodnie z poniższym harmonogramem: od 31.10 ( tj. środa ) do 03.11 ( tj. sobota ) SZKOŁA I SEKRETARIAT NIECZYNNY Od 05.11 ( tj. poniedziałek ) – zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Halloween

Zapraszamy do obejrzenia czarnego humoru związanego z Halloween.

Szkolenia dla dorosłych z 87% dofinansowania

Zapisy dzieci na język angielski- szczegóły

Jak zapisać dziecko? Tu dowiesz się wszystkiego

Angielski dla dorosłych 100% komunikacji

Zapraszamy na nasz nowy kurs skierowany wyłacznie do osób dorosłych – 100% koncentrujemy się na mówieniu i komunikacji. Bez zadań i testów.

Zapisy młodzieży i dorosłych – szczegóły

Tu znajdziesz informacje o zapisach na kursy dziecięce

Kontynuacja nauki – województwo pomorskie

Dzień Dobry, Dziękujemy za powtórne zainteresowanie prowadzonymi przez naszą szkołę kursami języka angielskiego/niemieckiego w ramach projektów “Pomorskie z Certyfikatem” oraz “Pomorska Akademia Językowa”. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza celem zgłoszenia chęci uczestnictwa w kolejnym kursie językowym:

Projekt „Adob(r)e kwalifikacje komputerowe”

Informacje ogólne: Projekt „Adob(r)e kwalifikacje komputerowe” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego dla osi priorytetowej XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania 11.3  Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu […]

Kursy wakacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wakacyjne intensywne kursy językowe. Terminy kursów w 2018 roku to: 3 – 30 lipca 2018 02 – 30 sierpnia 2018 Szczegółowe informacje o kursach: Język angielski Język niemiecki