Wakacyjny intensywny kurs języka angielskiego

Wakacyjny intensywny kurs języka angielskiego

Na intensywne 1 – miesięczne kursy wakacyjne przygotowane przez PERFECT ENGLISH zapraszamy młodzież i dorosłych, którym zależy na osiągnięciu szybkich postępów w nauce w bardzo krótkim czasie. Letni kurs nastawiony jest na rozwój wszystkich zdolności językowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy płynności mówienia, rozszerzenia słownictwa i rozwoju komunikacji w języku angielskim. Częste testy i powtórki motywują do regularnej pracy i pomagają w opanowaniu tak dużej partii materiału. Na zakończenie kursu przeprowadzamy test, sprawdzający stopień opanowanych umiejętności. Po zaliczeniu testu końcowego kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Przez 4 tygodnie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 3 lub 4 godziny lekcyjne dziennie w godzinach rannych lub popołudniowych – do wyboru. Kurs obejmuje 60 lub 80 godzin (45 minut)

Terminy

Do wyboru są dwa terminy kursów:

lipiec (04 – 31.07.2017) lub sierpień (03 – 31.08.2017)

Cena

Poziom
zaawansowania
Ilość godzin
w ramach kursu
Płatne w
całości przy zapisie
1 Beginner początkujący 60 godzin
(każda po 45 minut)
720 zł
Cena jednej lekcji: 12 zł
2 Elementary podstawowy
3 Pre-intermediate niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
6 FCE
przygotowawczy do FCE
80 godzin
(każda po 45 minut)
960 zł
Cena jednej lekcji: 12 zł

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Rezerwację miejsc w grupach na kursy wakacyjne od 20 maja. Aby sprawdzić, który z proponowanych przez nas poziomów będzie odpowiedni zapraszamy na bezpłatny test. Po określeniu poziomu językowego wpłata zaliczki w wysokości 100 zł rezerwuje miejsce w grupie. Pozostałą kwotę należy uregulować 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.

Wolisz kurs języka niemieckiego? Kliknij tutaj>>

Zobacz też naszą propozycję obozów językowych we Włoszech>>

Perfect English - Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli interesuje Cię oferta naszych kursów i szkoleń językowych - skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer (18) 444 22 26 lub napisz: biuro@perfectenglish.pl. Możesz porozmawiać z pracownikiem sekretariatu online przez Gadu-Gadu - numer 676807. Dokumenty do pobrania, adres oraz mapkę dojazdu znajdziesz na stronie Kontakt.