Konkurs na najlepsze przebranie z okazji Halloween 2011 – ogłaszamy zwycięzców - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Konkurs na najlepsze przebranie z okazji Halloween 2011 – ogłaszamy zwycięzców

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Nagrody zostaną wręczone w trakcie zajęć językowych w terminach 14 – 18 listopada 2011r.

Po raz kolejny ogłaszamy konkurs na najlepsze przebranie z okazji Halloween!!!
Każde dziecko, które przyjdzie na ostatnie zajęcia językowe przed Halloween tematycznie przebrane otrzyma słodki upominek w recepcji szkoły. Dodatkowo, każde przebrane dziecko może wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie z okazji Halloween.

Regulamin konkursu

1.

  1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczestnicy grup dziecięcych uczących się w Perfect English.

2.

  1. Uczestnicy chcący wziąć udział w konkursie proszeni są o przyjście na swoje ostatnie zajęcia w październiku w ciekawym przebraniu związanym tematycznie z obchodami Halloween.

3.

  1. Wszystkie zdjęcia Uczestników w przebraniach zostaną umieszczone na stronie www.perfectenglish.pl i wezmą udział w głosowaniu.

4.

  1. Aby wziąć udział w konkursie każdy Uczestnik musi przynieść podpisane oświadczenie Opiekunów o zgodzie na umieszczenie zdjęcia na stronie internetowej najpóźniej w dniu przyjścia w przebraniu.

5.

  1. Każdy Uczestnik musi podać swoje imię oraz wiek do celów przeprowadzenia konkursu.

6.

  1. Każdy Uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedno przebranie.

7.

  1. Sposób przebrania jest dowolny, liczy się pomysłowość i tematyczny związek z Halloween.

8.

  1. Każde przebranie zostanie sfotografowane, a wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie www.perfectenglish.pl

9.

  1. Każda zainteresowana osoba będzie miała prawo obejrzeć i ocenić wszystkie przebrania oraz oddać swój głos na najlepsze. Przy ocenie należy wziąć pod uwagę pomysłowość i zaangażowanie Uczestników.

10.

  1. Każdy może przebrania ocenić i wystawić własny komentarz. Informujemy, że obraźliwe komentarze zostaną zablokowane przez administratora i nie pojawią się na stronie internetowej.

11.

  1. Głosować na najlepsze przebranie można wyłącznie w sposób elektroniczny ?
  1. za pomocą stron www.perfectenglish.pl oraz www.facebook.com

12.

  1. Głosować w konkursie mogą wyłącznie osoby zarejestrowane w serwisie Facebook. Z jednego konta założonego w serwisie Facebook będzie można oddać tylko jeden głos na wybraną pracę.

13.

  1. Za głos ważny uznaje się kliknięcie na ikonę “Lubię to” dostępną na stronie uczestnika konkursu. Ikona “Lubię to” pojawia się przy galerii zdjęć wyłącznie po zarejestrowaniu i zalogowaniu w serwisie Facebook. Wszelkie interakcje inne niż naciśnięcie przycisku “Lubię to” nie są brane pod uwagę w tworzeniu rankingu finałowego.

14.

  1. O zajętych miejscach decyduje ilość prawidłowo oddanych głosów w terminie od godz. 18.00 w niedzielę 30 października do godz 12.00 w poniedziałek 7 listopada 2011.

15.

  1. Uczestnicy, którzy uzyskają największą ilość głosów zostaną nagrodzeni. Dla 10 Uczestników, którzy uzyskają największą ilość głosów – karta upominkowa sieci Empik o wartości 25 zł. Dla wszystkich Uczestników słodkie upominki

Nagrody:

10 zdobywców największej ilości głosów otrzyma kartę upominkowa Empik o wartości 25 zł

Terminy zgłoszeń:

26 do 28 październik 2011 Zgłaszanie się przebranych dzieci w towarzystwie lektora do sekretariatu szkoły po słodki upominek
30 październik godz. 18:00 do 7 listopad godz. 12:00 2011 Ekspozycja zdjęć na stronie www.perfectenglish.pl oraz głosowanie na najlepsze przebrania
9 do 10 listopad 2011 Ogłoszenie zwycięzców na stronie www.perfectenglish.pl
14 do 18 listopad 2011 Wręczenie nagród

Ewentualne kwestie sporne lub wątpliwości będą rozstrzygane przez Dyrektora Perfect English.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *