Angielski dla dorosłych 100% komunikacji - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Angielski dla dorosłych 100% komunikacji

Angielski dla dorosłych 100% komunikacji

Nasze szkolenia nastawione na rozwój mówienia charakteryzują się tym, że minimalizujemy ilość struktur gramatycznych, a maksymalizujemy ilość komunikacyjnych aspektów przydatnych w sytuacjach życia codziennego. Kursy języka angielskiego dla dorosłych z naciskiem na komunikację nie zawierają testów i zadań domowych tak nielubianych przez osoby dorosłe.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku angielskim. Dla komfortu naszych słuchaczy grupy są przewidziane wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez przeprowadzone testy poziomujące przed rozpoczęciem zajęć (dla osób, które uczyły się języka angielskiego) nasze grupy są jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych.

Organizacja zajęć języka angielskiego

Kursy języka angielskiego dla dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych realizowanych w ciągu roku szkolnego. Kurs rozpoczyna się na przełomie września i października i kończy na przełomie maja i czerwca). Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Nauka dla dorosłych odbywa się w dogodnych godzinach aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym. Zajęcia prowadzone są wieczorem – do wyboru spośród zaproponowanych terminów spotkań.

Ile kosztuje ten kurs?

W cenie kursu zapewniamy podręcznik oraz wszystkie materiały dodatkowe. Dla wygody opłaty za kurs można dokonać jednorazowo lub w formie rat miesięcznych.
Kurs obejmuje 120 godzin (każda po 45 minut)

 Poziom zaawansowania Płatne w całości przy zapisiePłatne w 8 ratach
miesięcznych
1Beginner początkującyKurs A


Kurs B

1 445 zł
Cena jednej lekcji: 12,04 zł
Pierwsza rata: 375 zł
7 kolejnych rat po: 175 zł
Cena jednej lekcji: 13,33 zł
2Elementary podstawowyKurs A


Kurs B

3Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
Kurs A


Kurs B

4Intermediate
średnio-zaawansowany
Kurs A


Kurs B

5Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
Kurs A


Kurs B

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

 

Osoby zainteresowane informacją o kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego lub niemieckiego naszych lektorów delegowanych do danych grup językowych, zapraszamy do sekretariatu szkoły. Dyrekcja przekaże te informacje w odpowiedzi na zapytanie, jeżeli lektor danej grupy jest już przydzielony (dot. okresu naboru przed startem kursu).

No Comments

Comments are closed.