Język angielski dla dorosłych z międzynarodowym egzaminem - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Język angielski dla dorosłych z międzynarodowym egzaminem

Prowadzone przez nas całoroczne kursy języka angielskiego dla dorosłych na pierwszych 5 poziomach zaawansowania nastawione są na równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku angielskim. Dla komfortu naszych dorosłych słuchaczy i większej skuteczności nauki dokładamy starań, aby grupy były wiekowo zbliżone oraz jak najbardziej jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych. Dodatkowo, na zakończenie szkolenia organizujemy w siedzibie szkoły egzamin międzynarodowy TGLS, który sprawdza wszystkie umiejętności językowe kandydata. Egzamin jest progresywny, czyli w zależności od poziomu zaawansowania wskazuje aktualny poziom języka angielskiego. Więcej o egzaminie na stronie www.tgls.pl

Organizacja zajęć języka angielskiego

Kursy języka angielskiego dla dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub jednego spotkania – w sobotę po 4 godziny lekcyjne. Nauka dla dorosłych odbywa się w dogodnych godzinach aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym. Zajęcia prowadzone są rano, późnym popołudniem lub wieczorem – do wyboru.

Ile kosztuje ten kurs?

W cenie kursu zapewniamy podręcznik oraz wszystkie materiały dodatkowe. Dla wygody opłaty za kurs można dokonać jednorazowo lub w formie rat miesięcznych.
Kurs obejmuje 120 godzin (każda po 45 minut). Po zakończonym szkoleniu odbywa się egzamin międzynarodowy, który w sposób niezależny potwierdza zdobyte kwalifikacje.

Poziom zaawansowaniaPłatne w całości
przy zapisie
1Beginner
początkujący
2 670 zł
w tym 450 zł koszt egzaminu TGLS,Cena jednej lekcji: 22,25 zł
2Elementary
podstawowy
3Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4Intermediate
średnio-zaawansowany
5Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
3 030 zł
w tym 450 zł koszt egzaminu TGLS,Cena jednej lekcji: 25,25 zł
6FCE
przygotowawczy do FCE
7Pre-CAE
niższy zaawansowany
3 390 zł
w tym 450 zł koszt egzaminu TGLS,Cena jednej lekcji: 28,25 zł
8CAE
zaawansowany
9Pre-CPE
niższy biegły
10CPE
biegły

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Dodatkowo

W cenie kursu uwzględniono podręcznik i zeszyt ćwiczeń o wartości około 200zł.

Osoby zainteresowane informacją o kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego lub niemieckiego naszych lektorów delegowanych do danych grup językowych, zapraszamy do sekretariatu szkoły. Dyrekcja przekaże te informacje w odpowiedzi na zapytanie, jeżeli lektor danej grupy jest już przydzielony (dot. okresu naboru przed startem kursu).

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *