Język angielski dla dorosłych - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Język angielski dla dorosłych

Prowadzone przez nas całoroczne kursy języka angielskiego dla dorosłych na pierwszych 5 poziomach zaawansowania nastawione są na równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku angielskim. Dla komfortu naszych dorosłych słuchaczy i większej skuteczności nauki dokładamy starań, aby grupy były wiekowo zbliżone oraz jak najbardziej jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych.

Organizacja zajęć języka angielskiego

Kursy języka angielskiego dla dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub jednego spotkania – w sobotę po 4 godziny lekcyjne. Nauka dla dorosłych odbywa się w dogodnych godzinach aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym. Zajęcia prowadzone są rano, późnym popołudniem lub wieczorem – do wyboru.

Ile kosztuje ten kurs?

W cenie kursu zapewniamy podręcznik oraz wszystkie materiały dodatkowe. Dla wygody opłaty za kurs można dokonać jednorazowo lub w formie rat miesięcznych.
Kurs obejmuje 120 godzin (każda po 45 minut)

 Poziom zaawansowaniaPłatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1Beginner
początkujący
1 860 zł
Cena jednej lekcji: 15,50 zł

Pierwsza rata: 440 zł
7 kolejnych rat po: 220 zł
Cena jednej lekcji: 16,50 zł

2Elementary
podstawowy
3Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4Intermediate
średnio-zaawansowany
5Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
2 100 zł
Cena jednej lekcji: 17,50 zł
Pierwsza rata: 540 zł
7 kolejnych rat po: 240 zł
Cena jednej lekcji: 18,50 zł
6FCE
przygotowawczy do FCE
7Pre-CAE
niższy zaawansowany
2 520 zł
Cena jednej lekcji: 21,00 zł

Pierwsza rata: 530 zł
7 kolejnych rat po: 310 zł
Cena jednej lekcji: 22,50 zł

8CAE
zaawansowany
9Pre-CPE
niższy biegły
10CPE
biegły

Podane ceny zawierają w sobie koszt zakupu dla słuchacza wszystkich niezbędnych pomocy dydaktycznych, w tym podręcznika i ćwiczeń.

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Dodatkowo

W cenie kursu uwzględniono podręcznik i zeszyt ćwiczeń o wartości około 200zł.

Osoby zainteresowane informacją o kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego lub niemieckiego naszych lektorów delegowanych do danych grup językowych, zapraszamy do sekretariatu szkoły. Dyrekcja przekaże te informacje w odpowiedzi na zapytanie, jeżeli lektor danej grupy jest już przydzielony (dot. okresu naboru przed startem kursu).

Brak komentarzy

Skip to content