Język angielski dla dorosłych - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Język angielski dla dorosłych

Prowadzone przez nas całoroczne kursy języka angielskiego dla dorosłych na pierwszych 5 poziomach zaawansowania nastawione są na równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku angielskim. Dla komfortu naszych dorosłych słuchaczy i większej skuteczności nauki dokładamy starań, aby grupy były wiekowo zbliżone oraz jak najbardziej jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych.

Organizacja zajęć języka angielskiego

Kursy języka angielskiego dla dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Nauka dla dorosłych odbywa się w dogodnych godzinach aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym. Zajęcia prowadzone są późnym popołudniem lub wieczorem – do wyboru.

Ile kosztuje ten kurs?

  Poziom zaawansowania Płatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1 Beginner
początkujący
2 220 zł
Cena jednej lekcji: 18,50 zł

Pierwsza rata: 510 zł
7 kolejnych rat po: 270 zł
Cena jednej lekcji: 20,00 zł

2 Elementary
podstawowy
3 Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate
średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
2 580 zł
Cena jednej lekcji: 21,50 zł
Pierwsza rata: 660 zł
7 kolejnych rat po: 300 zł
Cena jednej lekcji: 23,00 zł
6 FCE
przygotowawczy do FCE
7 Pre-CAE
niższy zaawansowany
2 940 zł
Cena jednej lekcji: 24,50 zł

Pierwsza rata: 720 zł
7 kolejnych rat po: 360 zł
Cena jednej lekcji: 27,00 zł

8 CAE
zaawansowany
9 Pre-CPE
niższy biegły
10 CPE
biegły

 

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych (każda po 45 minut) a jego cena uwzględnia podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały pomocne w realizacji kursu (wartość około 200,00 zł).

 

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Brak komentarzy

Skip to content