Język angielski dla dorosłych - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Język angielski dla dorosłych

Prowadzone przez nas całoroczne kursy języka angielskiego dla dorosłych na pierwszych 5 poziomach zaawansowania nastawione są na równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku angielskim. Dla komfortu naszych dorosłych słuchaczy i większej skuteczności nauki dokładamy starań, aby grupy były wiekowo zbliżone oraz jak najbardziej jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych.

Organizacja zajęć języka angielskiego

Kursy języka angielskiego dla dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Nauka dla dorosłych odbywa się w dogodnych godzinach aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym. Zajęcia prowadzone są późnym popołudniem lub wieczorem – do wyboru.

Ile kosztuje ten kurs?

 Poziom zaawansowaniaPłatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1Beginner
początkujący
2 400 zł
Cena jednej lekcji: 20,00 zł

Pierwsza rata: 550 zł
7 kolejnych rat po: 290 zł
Cena jednej lekcji: 21,50 zł

2Elementary
podstawowy
3Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4Intermediate
średnio-zaawansowany
5Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
2 760 zł
Cena jednej lekcji: 23,00 zł
Pierwsza rata: 700 zł
7 kolejnych rat po: 320 zł
Cena jednej lekcji: 24,50 zł
6FCE
przygotowawczy do FCE
7Pre-CAE
niższy zaawansowany
3240 zł
Cena jednej lekcji: 27,00 zł

Pierwsza rata: 820 zł
7 kolejnych rat po: 380 zł
Cena jednej lekcji: 29,00 zł

8CAE
zaawansowany
9Pre-CPE
niższy biegły
10CPE
biegły

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych (każda po 45 minut) a jego cena uwzględnia podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały pomocne w realizacji kursu (wartość około 200,00 zł).

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

No Comments