Niemiecki dla dzieci – szkoła podstawowa - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Niemiecki dla dzieci – szkoła podstawowa

Na prośbę rodziców uruchomiliśmy program języka niemieckiego dla dzieci ze szkoły podstawowej (9 do 15 lat). Kurs dostosowany jest do ich potrzeb i umiejętności językowych. Uczymy w grupach dopasowanych pod względem wieku oraz stopnia znajomości języka niemieckiego. Program językowy ma na celu równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania. Zajęcia odbywają się poprzez gry językowe i współzawodnictwo, co zachęca dzieci do nauki.

Jak zorganizowane są zajęcia?

Spotkania odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (45 min). Pod koniec kursu dzieci przystępują do specjalnie opracowanego testu końcowego i otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Ile kosztuje kurs?

W ramach ceny kursu zapewniamy podręcznik i zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały dodatkowe o wartości około 200 zł.
Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut każda)

Płatne w całości przy zapisiePłatne w 8 ratach miesięcznych
1 860 złPierwsza rata: 500 zł
7 kolejnych po 220 zł
Cena jednej lekcji: 31,00 złCena jednej lekcji: 34,00 zł

 

Jak zapisać swoje dziecko?

Zapisy rozpoczynamy od końca sierpnia. Zainteresowanych zapraszamy z dziećmi na rozmowę, która pomoże dobrać najbardziej odpowiednią grupę językową. Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia terminu rozmowy.
Dzieci, które nie uczyły się wcześniej języka niemieckiego wystarczy zgłosić bezpośrednio lub telefonicznie w sekretariacie szkoły.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *