
Dzieci w wieku szkolnym uczymy się w grupach dopasowanych pod względem wieku oraz stopnia znajomości języka angielskiego. Kurs ma na celu równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania. Wykorzystanie materiałów dopasowanych do wieku i zainteresowań dzieci, ciekawa forma zajęć, gry językowe i współzawodnictwo sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach.
Jak zorganizowane są zajęcia?
Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej (60 min). Pod koniec kursu dzieci przystępują do specjalnie opracowanego testu końcowego i otrzymują certyfikat ukończenia kursu.
W cenie kursu uwzględniono podręcznik i zeszyt ćwiczeń o wartości około 200zł.
Ile kosztuje kurs?
W ramach ceny kursu zapewniamy podręcznik i zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały dodatkowe.
Kurs obejmuje 60 godzin (po 60 minut każda)
Płatne w całości przy zapisie | Płatne w 8 ratach miesięcznych |
---|---|
1410 zł | Pierwsza rata: 340 zł 7 kolejnych po 170 zł |
Cena jednej lekcji: 23,50 zł | Cena jednej lekcji: 25,50 zł |
Podane ceny zawierają w sobie koszt zakupu dla słuchacza wszystkich niezbędnych pomocy dydaktycznych, w tym podręcznika i ćwiczeń.
Brak komentarzy