Egzamin FCE, CAE, CPE - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Egzamin FCE, CAE, CPE

Kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania nastawione są równoległy rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego. Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację.

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge rozszerzają znajomość języka angielskiego oraz zapoznają z formatem danego egzaminu (do wyboru FCE, CAE, CPE). Specjalnie dobrane podręczniki umożliwiają pracę nad językiem pod kątem ćwiczenia technik zdawania egzaminu Cambridge. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Każdy słuchacz otrzymuje od nas kartę oceny postępów, aby w bezpośredni i czytelny sposób monitorować osiągane postępy.

Osoby zainteresowane zapraszamy również na przeprowadzane w szkole egzaminy próbne (mock exams), pomagające Kursantom ocenić swoje szanse na zdanie egzaminu.

Jak zorganizowane są zajęcia?

Grupy składają się z 6 do 12 osób dobranych pod względem wieku i poziomu zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych lub wieczornych 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub raz w tygodniu – w sobotę po 4 godziny lekcyjne.

W cenie kursu uwzględniono podręcznik i zeszyt ćwiczeń o wartości około 200zł.

Perfect English jako jedyna szkoła językowa z Nowego Sącza i okolic została zgłoszona do programu Addvantage British Council – organizatora egzaminów FCE, CAE, CPE. Dzięki temu otrzymujemy najnowsze materiały do ćwiczeń praktycznych ze studentami, aby najlepiej przygotowali się do wybranych przez siebie egzaminów.
Partnerstwo w programie Addvantage potwierdza również najwyższe kwalifikacje naszej szkoły do przygotowania studentów do egzaminów Cambridge.
Certyfikat British Council dla Perfect English

Więcej o programie i zapisach na egzaminy dowiesz się na stronie British Council.

Cena kursu przygotowującego do Egzaminu FCE, CAE, CPE

W cenie kursów oprócz podręcznika zapewniamy autentyczne materiały egzaminacyjne (past papers) oraz bezpłatne egzaminy próbne (mock exams), które pozwalają ocenić Słuchaczom możliwości zdania egzaminów Cambridge. Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych(po 45 minut każda).

Poziom zaawansowania Płatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1 Beginner
początkujący
2 220 zł
Cena jednej lekcji: 18,50 zł
Pierwsza rata: 510 zł
7 kolejnych rat po: 270 zł Cena jednej lekcji: 20,00 zł
2 Elementary
podstawowy
3 Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate
średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
2 580 zł
Cena jednej lekcji: 21,50 zł
Pierwsza rata: 660 zł
7 kolejnych rat po: 300 zł Cena jednej lekcji: 23,00 zł
6 FCE
przygotowawczy do FCE
7 Pre-CAE
niższy zaawansowany
2 940 zł
Cena jednej lekcji: 24,50 zł
Pierwsza rata: 720 zł
7 kolejnych rat po: 360 zł Cena jednej lekcji: 27,00 zł
8 CAE
zaawansowany
9 Pre-CPE
niższy biegły
10 CPE
biegły

Jak się zapisać?

Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach. Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru, wypracowania oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Brak komentarzy

Skip to content