Bezpłatne konwersacje, zajęcia maturalne, gimnazjalne i do egzaminów Cambridge - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Bezpłatne konwersacje, zajęcia maturalne, gimnazjalne i do egzaminów Cambridge

Dla wszystkich Słuchaczy Naszej Szkoły uczących się języka angielskiego na kursach całorocznych organizujemy bezpłatne zajęcia dodatkowe. Do wyboru mamy 20 godzin lekcyjnych:

 • konwersacji z native speakers
  zajęcia tematyczne organizowane na każdym z poziomów zaawansowania, pozwalają każdemu kursantowi na bezpośredni kontakt z naturalnym językiem angielskim oraz pomagają na przełamania barier językowych.
 • zajęć maturalnych
  podzielone są na dwa poziomy, które odpowiadają trudności egzaminu maturalnego (matura podstawowa i matura rozszerzona). W ramach zajęć przyszli Maturzyści zostają zapoznani z techniką i strukturą egzaminu dojrzałości z języka angielskiego, ćwiczą rozwiązywanie zadań pod czujnym okiem Egzaminatorów maturalnych.
 • zajęć gimnazjalnych przygotowujących do zdania testu kompetencji z języka angielskiego
  organizujemy specjalnie dla Gimnazjalistów, którzy w tym oku szkolnym będą jako pierwsi oceniani z egzaminu kompetencji z języka angielskiego. Zajęcia te pomogą Wam w zapoznaniu się z tym egzaminem, pomogą w opanowaniu struktur i rodzajów zadań egzaminacyjnych oraz poprzez oswojenie z charakterem egzaminu zmniejszą stres przez testem.
 • zajęć przygotowujących do zdania egzaminów Cambridge
  Nasza Szkoła przygotowała specjalnie dla osób zainteresowanych zdawaniem jednego z egzaminów organizowanych przez British Council zajęcia dodatkowe pomagające w opanowaniu technik egzaminacyjnych. Podczas 20 godzin warsztatów Słuchacze poznają strukturę i charakter tych egzaminów oraz ćwiczą w jaki sposób najlepiej się przygotować. Zajęcia przybliżą również wszystkie zasady panujące podczas egzaminu oraz pomogą w opanowaniu stresu. W ramach zajęć zostanie przeprowadzony próbny egzamin MOCK z wszystkich części pisemnych oraz z ustnej. Dla Naszych Słuchaczy uczących się na kursach całorocznych kurs jest bezpłatny.

Dostępne terminy oraz informacje dotyczące możliwości wykupienia kursu w Sekretariacie Szkoły.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *