J. niemiecki dla młodzieży i osób dorosłych - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

J. niemiecki dla młodzieży i osób dorosłych

Prowadzone przez nas całoroczne kursy języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania nastawione są na równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego.

Uczymy efektywnie!

Dlaczego? Ponieważ podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację w języku niemieckim.

Organizacja zajęć języka niemieckiego

Kursy języka niemieckiego dla młodzieży i osób dorosłych obejmują 120 godzin lekcyjnych. Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Nauka odbywa się w dogodnych godzinach wieczornych aby umożliwić pogodzenie obowiązków szkolnych i zawodowych z udziałem w kursie językowym.

Ile kosztuje ten kurs?

W cenie kursu zapewniamy podręcznik i ćwiczenia oraz wszystkie materiały dodatkowe. Dla wygody opłaty za kurs można dokonać jednorazowo lub w formie rat miesięcznych.


Łącznie kurs obejmuje 120 godzin (każda po 45 minut)

Rodzaj kursuPłatność jednorazowa8 rat miesięcznych
Kurs ogólny – 120 godzin dydaktycznych (45min)2 580zł
godz. lekcyjna 21,50zł
Pierwsza rata: 660zł
7 kolejnych rat po 300zł
godz. lekcyjna 23,00zł
Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu, nauka trwa 90 minut. Kursy prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania.

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas, napisz albo przyjdź do naszej szkoły. Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem niemieckim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Dodatkowo

W cenie kursu uwzględniono podręcznik i zeszyt ćwiczeń o wartości około 200zł.

Osoby zainteresowane informacją o kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego lub niemieckiego naszych lektorów delegowanych do danych grup językowych, zapraszamy do sekretariatu szkoły. Dyrekcja przekaże te informacje w odpowiedzi na zapytanie, jeżeli lektor danej grupy jest już przydzielony (dot. okresu naboru przed startem kursu).

No Comments