Język niemiecki dla dzieci – już jest!!! - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Język niemiecki dla dzieci – już jest!!!

Dla dzieci ze szkoły podstawowej (4 do 6 klasa) przygotowaliśmy kurs języka niemieckiego dostosowany do ich potrzeb i umiejętności językowych. Uczymy w niewielkich grupach (4 – 8 dzieci) dopasowanych pod względem wieku oraz stopnia znajomości języka niemieckiego. Program językowy ma na celu równoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania. Zajęcia odbywają się poprzez gry językowe i współzawodnictwo, co zachęca dzieci do nauki.
Każdy Słuchacz otrzymuje od nas kartę oceny postępów, aby w łatwy i czytelny sposób udostępnić rodzicom informacje o postępach w nauce i frekwencji dziecka.

Jak zorganizowane są zajęcia?

Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej (60 min). Pod koniec kursu dzieci przystępują do specjalnie opracowanego testu końcowego i otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Ile kosztuje kurs?

W ramach ceny kursu zapewniamy podręcznik i zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały dodatkowe.
Kurs obejmuje 60 godzin (po 60 minut każda)

Płatne w całoście przy zapisiePłatne w 8 ratach miesięcznych
940 złPierwsza rata: 220 zł
7 kolejnych po 120 zł
Cena jednej lekcji: 15,66 złCena jednej lekcji: 17,66 zł

Jak zapisać swoje dziecko?

Zapisy na rok 2010/11 rozpoczynamy od wtorku 24 sierpnia 2010. Zainteresowanych zapraszamy z dziećmi na rozmowę, która pomoże dobrać najbardziej odpowiednią grupę językową (dotyczy tylko dzieci, które miały kontakt z językiem). Terminy rozmów kwalifikacyjnych to: wtorki i czwartki w godz. od 15.00 do 18.00. Prosimy o potwierdzenie terminu telefonicznie.
Dzieci, które nie uczyły się wcześniej języka niemieckiego wystarczy zgłosić bezpośrednio lub telefonicznie w sekretariacie szkoły.
Zapisy dzieci na język niemiecki przyjmujemy do 17 września. Dzieci zgłoszone po tym terminie zostaną przydzielone do grup w miarę wolnych miejsc.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *