O nas - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

O nas

Perfect English
33-300 Nowy Sącz
ul. Matejki 17
tel.: (18) 444 22 26
kom.: 886 834 983
e-mail: sekretariat@perfectenglish.pl
CV i dokumenty aplikacyjne: praca@perfectenglish.pl

Informacje o szkole Perfect English

Największą wartością Szkoły Językowej Perfect English jest kilka tysięcy osób, które w ciągu ostatnich lat mieliśmy przyjemność uczyć. Dobra opinia o naszej szkole wynika z celu, który sobie postawiliśmy:

„Uczyć jak najskuteczniej w miłej atmosferze”

Od 1998 roku kadrę Perfect English stanowi grupa ambitnych lektorów, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem. Kadrę lektorską Perfect English stanowią wyłącznie dyplomowani i doświadczeni nauczyciele polscy (dyplom filologii). Są to absolwenci renomowanych uczelni polskich takich jak Uniwersytet Jagielloński, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz innych uczelni kształcących  na kierunkach przygotowujących do pracy nauczyciela języków obcych.

Przy wyborze kadry do prowadzenia kursów dla młodzieży i dorosłych kierujemy się oprócz odpowiednimi kwalifikacjami  również doświadczeniem w pracy z podobnych grupach wiekowych. Nasi nauczyciele specjalizują się też w określonych poziomach, w uczeniu których są niezastąpieni (np. poziomy początkujące, grupy egzaminacyjne).

Lektorzy, którzy prowadzą zajęcia dla dzieci charakteryzują się kreatywnością, mnóstwem pomysłów na gry i zabawy językowe oraz osobowością, którą pokochają dzieci.

Zespół  Perfect English zasila również kadra obcojęzycznych nauczycieli (native speakers), którzy  posiadają  wymagane przez MEN kwalifikacje do nauczania języka angielskiego  oraz dyplom CELTA (renomowany kurs i egzamin metodyczny do nauczania języka angielskiego jako języka obcego).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat kwalifikacji lektora prowadzącego daną grupę językową prosimy o kontakt z Metodykiem Szkoły.

Nauka odbywa się w przestronnych salach lekcyjnych w stylowej kamienicy w centrum Nowego Sącza.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Szkoła Językowa Perfect English prowadzi:

W szkole działa znakomicie wyposażona biblioteka anglojęzyczna, w której każdy Słuchacz znajdzie książkę odpowiednią do swojego poziomu umiejętności językowych. Szkoła wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i bezprzewodowy Internet, który urozmaica zajęcia językowe.

Perfect English celebrujemy również popularne święta brytyjskie i amerykańskie, aby jak najbardziej przybliżyć Słuchaczom kulturę tych krajów. Na naszej stronie internetowej można znaleźć zdjęcia oraz informacje o wszystkich wydarzeniach.

Dla słuchaczy zainteresowanych zdawaniem egzaminów Cambridge organizujemy próbny egzamin, po którym można się dowiedzieć jakie są realne szanse zdania egzaminu. Zapraszamy!

Kontakt

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *