Kurs angielskiego dla dorosłych od stycznia 2013 - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Kurs angielskiego dla dorosłych od stycznia 2013

Od grudnia rozpoczynamy zapisy na kursy języka angielskiego z naciskiem na komunikację ogólną. Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2013 (po feriach zimowych) i trwać będą do czerwca 2013. W ramach zajęć zrealizowanych zostanie 80 godzin lekcyjnych (45 min.), co pozwoli przy dodatkowym wkładzie pracy własnej na opanowanie jednego poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w dogodnych dla osób pracujących godzinach wieczornych: 18:45 – 20:15. Zajęcia prowadzone będą metodą komunikacyjną z uwzględnieniem potrzeb językowych osób dorosłych.

W ramach kursu dodatkowo:

  • podręcznik kursowy i materiały dydaktyczne;
  • grupy do 12 osób;
  • 10 godzin bezpłatnych dodatkowych zajęć konwersacyjnych realizowanych dla słuchaczy naszej szkoły według grafika spotkań.

Ile kosztuje?

Płatne w całości przy zapisiePłatne w 5 miesięcznych ratach
880 złPierwsza rata: 345 zł
4 kolejne po 155 zł

Jak się zapisać?

Wszystkich zainteresowanych kursem zapraszamy na test językowy, który pozwoli nam na zaproponowanie grupy na najbardziej odpowiednim poziomie zaawansowania. W celu umówienia terminu testu językowego prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 18/444 22 26.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *