Najlepsza szkoła językowa - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Najlepsza szkoła językowa

Wg opinii rodziców Perfect English to najlepsza szkoła językowa w Nowym Sączu. Cenią nas za podejście do dzieci, szybkie i trwałe efekty w nauce oraz wysoką jakość nauczania języków obcych. Oto niektóre z wielu opinii:

Pani Krystyna, mama 8-letniego Jakuba
“Nie mogłam lepiej wybrać, Kubuś jest bardzo zadowolony z zajęć z Panią Asią. Dla mnie jako dla mamy najważniejsze jest by mój synek dobrze się czuł w szkole do której uczęszcza.”

Pan Zbigniew, tata 16-letniej Ani i 14-letniego Karola
“Nie bardzo interesuję się tym czego dzieci uczą się w Perfekcie, ale widzę dobre oceny w szkole i wiem, że nie muszę martwić się o ich maturę”

Rodzice 5-letniej Nicoli
“Nika uwielbia zajęcia, za każdym razem biegnie z uśmiechem na angielski, a w domu chętnie śpiewa poznane piosenki”

Pani Mariola – uczennica naszej szkoły i mama 7 – letniej Kasi
“Jako mama ucznia i równocześnie jako uczennica dostrzegam rozróżnienie doboru lektorów do znajomości języka i wieku uczniów. Wg mnie to najlepsza szkoła językowa.”

Wojciech – uczestnik kursu upper-intermediate
“Zajęcia bardzo mi się przydają w pracy, dzięki nim potrafiłem się otworzyć i zacząłem rozmawiać po angielsku. Polecam wszystkim

Pani Zofia – mama 12-letniej Ani
“To taki wiek, gdzie wszystko jest na NIE, ale na zajęcia języka angielskiego córka chętnie chodzi. Nie wiem czy to koleżanki czy nauczyciele (a może i to i to), ale jest dobrze.”

Dyrekcja i pracownicy szkoły bardzo dziękują za zaufanie jakim nas obdarzacie.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *