Obóz językowy – dlaczego Ośrodek Neptun? - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Obóz językowy – dlaczego Ośrodek Neptun?

Obóz wakacyjny zorganizowaliśmy w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym “Neptun”. Położony jest on w miejscowości Tresna nad Jeziorem Żywieckim. Oto dlaczego wybraliśmy właśnie to miejsce.

Atrakcje obozu językowego

Do dyspozycji dzieci są boiska do piłki plażowej i koszykowej, otwarty basen i brodzik, plac zabaw i wiele innych miejsc i atrakcji, które dodatkowo umilą pobyt.

Aby dzieci miło spędziły z nami czas ośrodek oferuje również rowerki wodne, kajaki i zajęcia ABC żeglarstwa, na których pod czujnym okiem instruktorów dzieci będą korzystać z uroków tego miejsca.

Bezpieczeństwo na obozie

Obiekt jest ogrodzony z trzech stron (z wyjątkiem wody, gdzie znajduje się plaża) i strzeżony przez pracowników, co gwarantuje bezpieczeństwo dzieci o każdej porze.

Okolica

Ośrodek otoczony jest lasem, gdzie organizować będziemy dodatkowe gry i zabawy. W bliskiej okolicy rozpoczynają się lokalne szlaki krajoznawcze – świetne miejsce do organizowania wycieczek i podchodów.

Dogodny dojazd na obóz

Ośrodek znajduje się w niedaleko takich miast jak Kraków czy Katowice. Transport z Nowego Sącza zajmuje ok. 3 godzin autokarem, przez co nawet dzieci które źle znoszą podróż nie poczują zmęczenia ani złego samopoczucia na skutek długiej podróży. Jeżeli chcesz dojechać własnym samochodem, zobacz wzkazówki dojazdu na mapie Google.

Zobacz pełną ofertę wyjazdu na obóz językowy dla dzieci i młodzieży

.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *