Po co zajęcia językowe na obozie? - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Po co zajęcia językowe na obozie?

Z doświadczenia wiemy, że zajęcia językowe mogą być bardzo ciekawym uzupełnieniem czasu w trakcie obozu przygodowego. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w grach czy konkursach językowych, zwłaszcza jeśli bawimy się na świeżym powietrzu.

Jak to wygląda?

Dobrą okazją do poznawania nowych słówek czy aktywizowania już znanych, jest np. udawanie, że nie znamy polskiego podczas posiłków czy wycieczek. Podchody po angielsku czy odnajdowanie kolejnych wskazówek do odkrycia skarbu również dają dzieciom masę radości.

Dla nas ogromną zaletą takich zajęć jest często naturalny kontekst do używania języka bez ograniczeń sali lekcyjnej – np. słownictwo sportowe możemy aktywizować podczas gry w piłkę, o wyglądzie rozmawiamy podczas obozowego pokazu mody.

Korzyści dla dzieci i dla rodziców

O przydatności języka angielskiego zwykle nie trzeba rodziców przekonywać. Od lat prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci, dokładając starań aby były one skuteczne, urozmaicone i przyjemne dla dzieci. Często słyszymy, że dzieci które kontynuują naukę języka angielskiego w naszej szkole, robią to z własnej chęci, a nie zmuszane przez rodziców.

Nauka języka przez zabawę

Aby nauka angielskiego w wakacje miała sens również dla dzieci, muszą to być zajęcia atrakcyjne, związane z dużą ilością zabawy, ruchu i elementów rywalizacji, którą dzieci lubią. Nie nauczymy dzieci języka angielskiego podczas obozu ale pokażemy im, że może być łatwy, ciekawy, przyjemny i przydatny co może sprawić, że chętniej się go będą uczyć w przyszłości.

Zobacz wszystkie atrakcje i całą ofertę wyjazdu na obóz językowy dla dzieci i młodzieży

.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *