Powódź w Nowym Sączu - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Powódź w Nowym Sączu

Powódź w Nowym Sączu to już fakt, dlatego po licznych telefonach informujemy Państwa o pracy naszej szkoły językowej.

Powódź

Rzecznicy miasta, powiatu oraz służb ratowniczych mówią o stanie alarmowym (trzeci stopień zagrożenia powodziowego w skali 3 stopniowej) i nie używają słowa “powódź”. Czy jest to powódź, czy stan podwyższonej gotowości można ocenić samemu. Wysokość wody na rzece Kamienicy około południa pokazuje ten film:

Od samego rana mieszkańcy Nowego Sącza odczuwają skutki opadów deszczu. Podtopienia, zalana płyta boiska Sandecji, zamknięta jest pływalnia nad Kamienicą, a trasa Nowy Sącz – Brzesko nieprzejezdna – to tylko niektóre skutki ulewy. Również uczniowie I LO im. J. Długosza w Nowym Sączu zostali odesłani do domu w związku z utrudnieniami komunikacyjnymi.

Powódź i utrudnienia w ruchu

Rzeka Kamienica podmyła brzeg, w związku z czym zamknięto ruch na Bulwarach Obrońców Narwiku. Większość ruchu samochodowego została skierowana na ulicę Matejki oraz Długosza. Ruchem na skrzyżowaniu ulic Tarnowskiej oraz Krakowskiej (most na Dunajcu) kieruje policja.

Nauka w Perfect English

Nasza szkoła mimo znacznych utrudnień spowodowanych przez powódź i stan alarmowy na terenie Nowego Sącza funkcjonuje normalnie. Zajęcia nie są odwoływane. W związku ze zmianą organizacyjną ruchu drogowego (zamknięcie ulic), na ulicy Matejki i Długosza tworzą się korki. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub odwołania zajęć poinformujemy Państwa tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Nowy Sącz – prognozy pogody

Numeryczną mapę pogodową oraz prognozy pogody dla Nowego Sącza na kolejne 48 godzin można zobaczyć tutaj. 17.10.2010 na obszarze województwa małopolskiego prognozowane są umiarkowane i silne opady deszczu. Stopień zagrożenia powodziowego – 3 – w skali 3-stopniowej.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *