Relacja z międzynarodowych wasztatów z udziałem mieszkanek Tajlandii - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Relacja z międzynarodowych wasztatów z udziałem mieszkanek Tajlandii

Pragniemy podzielić się z wami wrażeniami z warsztatów kulturowych, na które zaprosiliśmy mieszkanki Tajlandii – uczestniczki projektu edukacyjnego “Enter Your Future” pod patronatem globalnego stowarzyszenia AIESEC Polska.

W trakcie tych warsztatów uczestnicy dowiadują się o kulturze i obyczajach Tajlandii. Przemiłe dziewczyny opowiadają o ciekawostkach i pokazują jak pisze się niektóre słowa w ich języku. Nasi uczestnicy bardzo chętnie w nich uczestniczą. Warsztaty odbywają się w języku angielskim.

W ramach wymiany kulturowej nasi słuchacze również przygotowali prezentację, jako podziękowanie za wizytę w naszej szkole. Dziewczyny mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o naszym kraju, między innymi o naszych lokalnych przysmakach oraz spróbować swoich sił i zatańczyć Poloneza.

Jeżeli chcielibyście jeszcze się zapisać to ostatni dzwonek!!! W poniedziałek 28 marca ostatni możliwy termin. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w sekretariacie szkoły.

Oto kilka zdjęć z bieżących warsztatów

[nggallery id=191]

Oto kilka zdjęć z warsztatów w zeszłym roku

[nggallery id=190]

Jeśli macie ochotę, zapraszamy do podzielenia się wrażeniami z uczestnictwa. Czekamy na komentarze.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *