Relacja z wymiany międzynarodowej w naszej szkole - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Relacja z wymiany międzynarodowej w naszej szkole

W dniach od 9 do 15 maja w naszej szkole gościła młodzież z Niemiec z miasta Unna. Ich wizyta zorganizowana była w ramach wymiany międzynarodowej z partnerskim miastem Nowego Sącza.

Uczestnicy wymiany mieszkali u naszych słuchaczy (uczących się języka angielskiego lub niemieckiego) i spędzili czas biorąc udział w zajęciach w naszej szkole oraz zwiedzając piękne okolice Nowego Sącza. Codziennie uczestniczyli w zajęciach języka niemieckiego i pomagali grupom niemieckim w rozwoju komunikacji jako native speakers. Próbowali też swoich sił goszcząc na zajęciach języka angielskiego i hiszpańskiego.

W ramach wymiany doświadczeń i informacji przygotowali dla Słuchaczy Perfect English prezentację multimedialną o swoim mieście i zwyczajach panujących w Niemczech, po której uczestnicy mogli wziąć udział w dyskusji.

Pokazaliśmy gościom Krynicę, kopalnię w Bochni, Kraków oraz muzeum w Auchwitz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjęły naszych gości. Pracujemy już nad ustalaniem szczegółów rewizyty dla naszych Słuchaczy w Niemczech.

 

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *