Szkolenia ICT – kontynuacja - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Podobał Ci się nasz kurs ICT i chcesz wziąć udział w kolejnym?

To świetnie się składa! Poniżej znajdziesz formularz z listą szkoleń, które aktualnie realizujemy.

Wypełnij go, a my się do Ciebie odezwiemy. Pamiętaj, że jako nasz dotychczasowy kursant masz pierwszeństwo w nowopowstałych grupach.

  [submission_id_hidden numer-id]

  Jeszcze się u nas nie uczyłeś?

  W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszymi projektami:

  Z każdego projektu możesz skorzystać tylko raz, a żeby się zakwalifikować musisz koniecznie spełnić następujące wymagania:

  • – zam. na terytorium woj. śląskiego
  • – brak działalności gospodarczej
  • – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie/o dzieło

  Uwaga! Osoby, które brały już udział w jednym z projektów wciąż mogą wziąć udział w szkoleniu w drugim projekcie. Zgłoszenia od takich uczestników będą automatycznie przekierowywane do drugiego projektu.

  Nie wiesz co wybrać?

  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki opis poszczególnych szkoleń. Znajdziesz go poniżej:

  Photoshop + Lightroom

  Kurs grafiki rastrowej skupiający się na poznaniu zagadnień związanych z grafiką komputerową w ujęciu praktycznym. Podczas szkolenia poznacie najważniejsze techniki i metody obróbki dwuwymiarowych elementów graficznych i przeróbki zdjęć.

  Szkolenie obejmuje 10% zagadnień związanych z obsługą aplikacji Adobe Lightroom i 90% Adobe Photoshop.

  Photoshop + Affinity Designer

  Kurs będzie łączyć w sobie zagadnienia związane z grafiką rastrową (obróbka i przeróbka zdjęć) z grafiką wektorową (wykorzystywana do tworzenia logotypów i ulotek). Dzięki ich poznaniu będziecie wszechstronnie przygotowani do pracy nie tylko z grafiką użytkową stanowiącą przeróbkę i/lub połączenie kilku zdjęć w jeden obraz, ale i czysto użytkowych elementów.

  Połowa szkolenia będzie realizowana w oparciu o aplikację Adobe Photoshop, a na drugiej połowie będziemy poznawać Affinity Designera od Serifa.

  DaVinci Resolve

  Obróbka wideo od zawsze Cię pasjonowała, ale nie wiedziałaś/wiedziałeś od czego zacząć? W takim wypadku ten kurs jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Podczas szkolenia nauczysz się wszystkiego co niezbędne do rozpoczęcia kariery reżysera-amatora lub YouTubera. Dzięki polityce Black Magic Design przygodę ze światem wideo możesz zacząć zupełnie za darmo!

   

  UWAGA! Aplikacja DaVinci Resolve wymaga bardzo mocnego komputera. Jeśli nie masz minimum czterordzeniowego procesora, 8GB RAMu i akceleratora graficznego ze wsparciem dla DX10, to nie masz co podchodzić. W przypadku Maców minimum to model z 2017 roku lub nowszy.

  Excel+PP+Word

  Praca biurowa to w dzisiejszych czasach dla wielu z Was norma. Jednym z najbardziej wszechstronnych pakietów narzędzi wspomagających tego typu zadania jest Microsoftowy Office. Na naszym kursie nauczycie się w pełni wykorzystywać potencjał takich aplikacji jak Word, Excel czy Power Point. 

  W zależności od Waszego poziomu zaawansowania oferujemy dwa typy kursów:

  • podstawowy – dla osób, które chciałyby nauczyć się wymienionych aplikacji od podstaw lub usystematyzować posiadaną wiedzę
  • rozszerzony – dla osób, które znają podstawy i chcą się dowiedzieć czegoś więcej

  Strony www i reklama w internecie

  Szkolenie zbudowane jest wokół budowania stron internetowych na bazie systemu CMS WordPress i własnych elementów graficznych. Na kursie nauczymy Was jak zaprojektować i stworzyć layout strony www, a następnie przy użyciu przygotowanych elementów stworzyć dynamiczną i w pełni responsywną stronę internetową. Podczas kursu będziemy też omawiać zagadnienia związane z reklamą w internecie i ogólnie pojętym marketingiem.

  Podczas szkolenia będziemy korzystać z bezpłatnych aplikacji takich jak Xampp, Gimp czy Canva.