Szkolenia online – ważna informacja - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Szkolenia online – ważna informacja

Drogi Rodzicu/Opiekunie!

Podczas pierwszej lekcji, drugiej, a może nawet trzeciej, Twoje dziecko będzie potrzebowało pomocy.

Pierwsza rzecz to instalowanie aplikacji i logowanie. Z pewnością dostaliście państwo instrukcję lub niebawem ją otrzymacie. Niestety dziecko samo poszczególnych działań nie zrobi, przynajmniej nie za pierwszym razem. Pomoc będzie potrzebna.

Podczas pierwszej lekcji, proszę być w pobliżu dziecka. Lektor z pewnością będzie dokładnie tłumaczyć dzieciom, co mają robić, co kliknąć, ale może się zdarzyć, że państwa dziecko będzie potrzebować przy tym pomocy. Nie chodzi tutaj o znajomość języka angielskiego, ale tylko i wyłącznie o obsługę narzędzie do szkoleń online, z którego korzysta szkoła (szczegóły znajdują się w mailu).

Jeśli będą państwo w trakcie lekcji z dzieckiem razem w tym samym pokoju, to proszę pozostać poza zasięgiem kamery, żeby nie rozpraszać innych kursantów. Proszę nie komentować tego, co mówi lub robi dziecko. Uczestnikiem lekcji jest dziecko, Państwa pomoc ma ograniczyć się tylko do kwestii technicznych.

Przed lekcją proszę zadbać, żeby w pomieszczeniu, w którym dziecko będzie pracować, nie było rzeczy, które będą go rozpraszać, szczególnie zabawek. Biurko powinno być uporządkowane: tylko podręcznik, zeszyt ćwiczeń, notatnik i piórnik. Niedopuszczalne są włączone w trakcie lekcji telewizor czy radio. Rodzeństwo i zwierzaki domowe zostają w innym pokoju.

Dziękujemy,

Perfect English

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *