Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

20 lat Perfect English!

5 sierpnia, 2019

Ależ ten czas leci! Wydawać by się mogło, że dopiero co otwieraliśmy nasze podwoje, a to już 20 lat! – pierwsze zajęcia poprowadziliśmy w zamierzchłym, 1999 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, za wyjątkiem jednego. Naszego zapału i Waszego zaangażowania w naukę. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni przez kolejne 20lat!

Zobacz również naszą historię w WayBack Mashine!

Wayback Mashine - internetowe archiwum treści cyfrowych - logo
Wayback Mashine – internetowe archiwum treści cyfrowych

Żyjemy w naprawdę ciekawych czasach. Pośpiech i ciągłe zmiany sprawiają, że całe nasze otoczenie nieustannie się zmienia, ewoluuje. Dotyczy to nie tylko ludzi i przedmiotów, ale i tworów cyfrowych, takich jak strony internetowe. Na szczęście istnieje inicjatywa, która chroni ten kawałek naszej historii przed zapomnieniem.

Dzięki zasobom WayBack Mashine możecie zobaczyć jak wyglądał Internet kilka lat temu i w jaki sposób zmieniały się strony, które odwiedzamy. Dotyczy to również Perfect English. Jeśli więc jesteście ciekawi jak zmieniała się nasza strona na przestrzeni lat, to migawki z naszej historii znajdziecie odwiedzając poniższą stronę:

https://web.archive.org/web/20201001000000*/perfectenglish.pl

Informacja:

Aby zobaczyć najstarsze wersje naszej witryny będziecie potrzebować wtyczki Adobe Flash. Należy pobrać ją ze strony Adobe, zainstalować, a następnie aktywować ją w przeglądarce – zazwyczaj po kliknięciu w element wymagający Flasha pojawi się okienko do aktywacji.

https://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content