Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

20 lat Perfect English!

Sierpień 5, 2019

Ależ ten czas leci! Wydawać by się mogło, że dopiero co otwieraliśmy nasze podwoje, a to już 20 lat! – pierwsze zajęcia poprowadziliśmy w zamierzchłym, 1999 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, za wyjątkiem jednego. Naszego zapału i Waszego zaangażowania w naukę. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni przez kolejne 20lat!

Zobacz również naszą historię w WayBack Mashine!

Wayback Mashine - internetowe archiwum treści cyfrowych - logo
Wayback Mashine – internetowe archiwum treści cyfrowych

Żyjemy w naprawdę ciekawych czasach. Pośpiech i ciągłe zmiany sprawiają, że całe nasze otoczenie nieustannie się zmienia, ewoluuje. Dotyczy to nie tylko ludzi i przedmiotów, ale i tworów cyfrowych, takich jak strony internetowe. Na szczęście istnieje inicjatywa, która chroni ten kawałek naszej historii przed zapomnieniem.

Dzięki zasobom WayBack Mashine możecie zobaczyć jak wyglądał Internet kilka lat temu i w jaki sposób zmieniały się strony, które odwiedzamy. Dotyczy to również Perfect English. Jeśli więc jesteście ciekawi jak zmieniała się nasza strona na przestrzeni lat, to migawki z naszej historii znajdziecie odwiedzając poniższą stronę:

https://web.archive.org/web/20201001000000*/perfectenglish.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content