Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Kurs angielskiego dla dorosłych od stycznia 2013

Styczeń 8, 2013

Od grudnia rozpoczynamy zapisy na kursy języka angielskiego z naciskiem na komunikację ogólną. Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2013 (po feriach zimowych) i trwać będą do czerwca 2013. W ramach zajęć zrealizowanych zostanie 80 godzin lekcyjnych (45 min.), co pozwoli przy dodatkowym wkładzie pracy własnej na opanowanie jednego poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w dogodnych dla osób pracujących godzinach wieczornych: 18:45 – 20:15. Zajęcia prowadzone będą metodą komunikacyjną z uwzględnieniem potrzeb językowych osób dorosłych.

W ramach kursu dodatkowo:

  • podręcznik kursowy i materiały dydaktyczne;
  • grupy do 12 osób;
  • 10 godzin bezpłatnych dodatkowych zajęć konwersacyjnych realizowanych dla słuchaczy naszej szkoły według grafika spotkań.

Ile kosztuje?

Płatne w całości przy zapisie Płatne w 5 miesięcznych ratach
880 zł Pierwsza rata: 345 zł
4 kolejne po 155 zł

Jak się zapisać?

Wszystkich zainteresowanych kursem zapraszamy na test językowy, który pozwoli nam na zaproponowanie grupy na najbardziej odpowiednim poziomie zaawansowania. W celu umówienia terminu testu językowego prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 18/444 22 26.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content