Wakacyjny kurs dla dzieci - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Wakacyjny kurs dla dzieci

Wakacje to czas odpoczynku, ale jeżeli dla Twojego dziecka angielski jest pasją, to zapraszamy na nowo-utworzone kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 11 – 13 lat. W związku z wieloma zapytaniami o uczestnictwo w kursach wakacyjnych, przygotowaliśmy program zajęć ze specjalnym uwzględnieniem potrzeb tej grupy wiekowej.

 

Jak wygląda kurs?

Letni kurs nastawiony jest na rozwój wszystkich zdolności językowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy płynności mówienia, rozszerzenia słownictwa i rozwoju komunikacji w języku angielskim. Nauka tylko w szkole – bez zadań domowych! Na zakończenie kursu przeprowadzamy test, sprawdzający stopień opanowanych umiejętności. Po zaliczeniu testu końcowego kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Terminy

Do wyboru są dwa terminy kursów:

lipiec (04 – 31.07.2017) lub sierpień (03 – 31.08.2017)

Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 4 godziny lekcyjne dziennie w godzinach 9:00 – 12:15. Kurs obejmuje 80 godzin (45 minut)

 

Cena

 Poziom
zaawansowania
Ilość godzin
w ramach kursu
Płatne w
całości przy zapisie
1Beginner początkujący80 godzin
(każda po 45 minut)
960 zł
Cena jednej lekcji: 12 zł
2Elementary podstawowy
3Pre-intermediate niższy średnio-zaawansowany

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać?

Rezerwację miejsc w grupach na kursy wakacyjne rozpoczynamy od 20 maja. Aby sprawdzić, który z proponowanych przez nas poziomów będzie odpowiedni zapraszamy na bezpłatny test. Po określeniu poziomu językowego wpłata zaliczki w wysokości 100 zł rezerwuje miejsce w grupie. Pozostałą kwotę należy uregulować 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.

    [field_group uczestnik id="uczestnik-groups" tabindex:1] [/field_group]Wciśnij + aby dodać kolejne dziecko lub dodatkowy termin dla danego dziecka.

    No Comments