Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Wakacyjny intensywny kurs języka niemieckiego

Październik 18, 2009

Na intensywne 1 – miesięczne kursy wakacyjne przygotowane przez PERFECT ENGLISH zapraszamy osoby w różnym wieku (młodzież i dorośli), którym zależy na osiągnięciu szybkich postępów w nauce w bardzo krótkim czasie. Letni kurs nastawiony jest na rozwój wszystkich zdolności językowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy płynności mówienia, rozszerzenia słownictwa i rozwoju komunikacji w języku niemieckim. Częste testy i powtórki motywują do regularnej pracy i pomagają w opanowaniu tak dużej partii materiału. Na zakończenie kursu przeprowadzamy test, sprawdzający stopień opanowanych umiejętności. Po zaliczeniu testu końcowego kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Jak są zorganizowane zajęcia?

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Przez 4 tygodnie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 4 godziny lekcyjne dziennie w godzinach rannych lub popołudniowych – do wyboru. Kurs obejmuje 80 godzin (45 minut)

Terminy

Do wyboru są dwa terminy kursów:

 lipiec (3.07 – 31.07) i  sierpień (1.08 – 30.08)

Cena kursu

  Poziom
zaawansowania
Ilość godzin
w ramach kursu
Płatne w
całości przy zapisie
1 Grundstufe 1
początkujący
80 godzin
(każda po 45 minut)
980 zł
Cena jednej lekcji: 12,25 zł
2 Grundstufe 2podstawowy
3 Grundstufe 3
podstawowy wyższy

Cena zawiera wszystkie materiały dydaktyczne potrzebne podczas zajęć wraz z podręcznikiem.

Jak się zapisać?

 

Kontakt telefoniczny: 886 834 983 lub 18 444 22 26

Kontakt mailowy: sekretariat@perfectenglish.pl

Rezerwację miejsc w grupach na kursy wakacyjne od 20 maja. Aby sprawdzić, który z proponowanych przez nas poziomów będzie dla Państwa odpowiedni zapraszamy na bezpłatny test. o określeniu poziomu językowego wpłata zaliczki w wysokości 100 zł rezerwuje miejsce w grupie. Pozostałą kwotę należy uregulować 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.

Brak komentarzy

Skip to content