Zapisy młodzieży i dorosłych – szczegóły - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Zapisy młodzieży i dorosłych – szczegóły

Co należy zrobić żeby zapisać się na zajęcia językowe do Perfect English?

Angielski

Wszystkich zainteresowanych zajęciami w naszej szkole zapraszamy do napisania testu sprawdzającego. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisania się. Trwa ok. 40 minut i składa się z 3 części: testu jednokrotnego wyboru, próbki pisania i rozmowy z lektorem. Ten proces pozwala nam dobrać najbardziej dogodną i odpowiednią grupę. Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu uzgodnienia terminu testu. tel.: (18) 444 22 26, kom.: 886 834 983

Jak zgłosić kontynuację?

Aby zapisać się na kolejny rok wystarczy zgłosić chęć kontynuacji telefonicznie na numer 18/444 22 26, mailowo lub w sekretariacie szkoły. Prosimy o wybieranie grup językowych początkiem września, wówczas mamy więcej grup do wyboru.

Język niemiecki

Aby zapisać się na zajęcia z językowe niemieckiego prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły, który udzieli informacji na temat terminów testów językowych (dla osób, które się uczyły) lub zapisów i rezerwacji miejsc.

Jak zgłosić kontynuację?

Aby zapisać się na kolejny rok wystarczy zgłosić chęć kontynuacji telefonicznie na numer 18/444 22 26, mailowo lub w sekretariacie szkoły. Prosimy o podanie dyspozycyjności do 10 września, po tym terminie będziemy ustalać terminy zajęć.

Dowiedz się więcej
Młodzież:
Język angielski w gimnazjum
Język angielski w liceum
Matura z angielskiego
Egzamin FCE, CAE, CPE

Dorośli:
Kursy grupowe dla dorosłych
Kursy indywidualne dla dorosłych

Inne języki dla młodzieży i dorosłych:
Język niemiecki – młodzież licealna i dorośli

Niemiecki dla dzieci – Szkoła podstawowa i gimnazjum

Perfect English
33-300 Nowy Sącz
ul. Matejki 17
tel.: (18) 444 22 26
kom.: 886 834 983
e-mail: biuro@perfectenglish.pl

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *