Zapisy na nowy rok szkolny - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Zapisy na nowy rok szkolny

Kontynuacja nauki

Wszystkie osoby zainteresowane kontynuacją nauki w naszej szkole prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z sekretariatem szkoły w celu wybrania najbardziej dogodnych godzin nauki w nowym roku. Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty od 9:00 – 12:00.

Nowi Słuchacze

Język angielski:
Przed zapisaniem się na kurs języka angielskiego zapraszamy na test sprawdzający poziom językowy, który pomoże w doborze najbardziej odpowiedniej grupy. Na testy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, w soboty od 9:00 – 12:00. Na testy z języka angielskiego nie trzeba się umawiać.

Język niemiecki:
Przed zapisaniem się na kurs języka niemieckiego zapraszamy na test sprawdzający znajomość języka, który określi poziom grupy językowej. Na testy zapraszamy we wtorki i czwartki w godzinach od 15:00 do 17:00. Prosimy o potwierdzenie wybranego terminu telefonicznie.

Zapisy dzieci

Język angielski:
Informacje o zapisach dzieci na zajęcia języka angielskiego znajdziesz tutaj.
Język niemiecki:
Informacje o zapisach dzieci na zajęcia języka angielskiego znajdziesz tutaj.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *