Język angielski dla młodzieży w wieku 12 - 14 lat - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Język angielski dla młodzieży w wieku 12 – 14 lat

Zajęcia języka angielskiego dla uczniów klas 6 – 8 przygotowane są z uwzględnieniem możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności koncentracji tej grupy wiekowej. Swobodna nauka wśród rówieśników oraz specjalnie dobrane poziomy zaawansowania ułatwią rozwój umiejętności językowych. Zarówno podręczniki jak i materiały dydaktyczne dobrane są specjalnie dla młodzieży. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Dodatkowo w ciągu roku szkolnego uczniów klas ósmych zapraszamy na bezpłatne zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Jak zorganizowane są kursy językowe dla młodzieży?

Wszystkich uczestników kursów młodzieżowych dzielimy na grupy pod względem wieku i poziomu zaawansowania co sprzyja komfortowi nauki, dyscyplinie i zachowaniu odpowiedniego tempa pracy. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub raz w tygodniu – w sobotę po 4 godziny lekcyjne.

Tylko u nas dodatkowo i bezpłatnie przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty!

W ramach kursu całorocznego uczniowie klas 8 mają możliwość udziału w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty w wymiarze 20 godzin lekcyjnych.

 

Cena za kurs języka angielskiego dla uczniów klas 6 – 8

 

  Poziom zaawansowania Płatne w całości
przy zapisie
Płatne w 8 ratach
miesięcznych
1 Beginner
początkujący
2 220 zł
Cena jednej lekcji: 18,50 zł
Pierwsza rata: 510 zł
7 kolejnych rat po: 270 zł Cena jednej lekcji: 20,00 zł
2 Elementary
podstawowy
3 Pre-intermediate
niższy średnio-zaawansowany
4 Intermediate
średnio-zaawansowany
5 Upper-intermediate
wyższy średnio-zaawansowany
2 580 zł
Cena jednej lekcji: 21,50 zł
Pierwsza rata: 660 zł
7 kolejnych rat po: 300 zł
Cena jednej lekcji: 23,00 zł

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych (każda po 45 minut) a jego cena uwzględnia podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz wszystkie materiały pomocne w realizacji kursu (wartość około 200zł).

Zobacz co potrafisz po ukończeniu danego poziomu zaawansowania

Jak się zapisać na ten kurs?

Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20-40 minut i składa się z pisemnego testu wyboru, wypracowania oraz krótkiej rozmowy z lektorem.

Brak komentarzy

Skip to content