Próbny egzamin FCE, CAE - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Próbny egzamin FCE, CAE

Wszystkich Słuchaczy na kursach egzaminacyjnych chcących sprawdzić swoje możliwości zdania egzaminów Cambridge zapraszamy na próbne egzaminy MOCK, które pomogą wam sprawdzić, czy już możecie przystąpić do wybranego przez siebie egzaminu FCE lub CAE. Przeprowadzamy również egzamin ustny.
Wszystkie aktualne i dostępne terminy można sprawdzić w Sekretariacie Szkoły.

One Comment

  • FCE 8 lipca, 2022 at 3:02 pm

    Cieszt sam fakt, że wiele szkół wciąż przygotowuje do egzaminów Cambridge, ponieważ Cambridge First Certificate in English lub FCE to jeden z najpopularniejszych egzaminów z języka angielskiego do pracy lub nauki. Jest oferowany przez University of Cambridge i akceptowany przez wiele szkół i firm. Egzamin Cambridge English B2 First, wcześniej znany jako egzamin FCE lub Cambridge First Certificate, jest przeznaczony dla studentów o znajomości języka angielskiego na poziomie wyższym na poziomie średniozaawansowanym. Jest to najpopularniejszy z egzaminów Cambridge English, ponieważ B2 jest często minimalnym poziomem wymaganym przez programy uniwersyteckie w krajach anglojęzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *