Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz językowy? - Perfect English
Szkoła Językowa w Nowym Sączu Perfect English Angielski dla dzieci, kursy językowe, szkolenia dla firm, nauka angielskiego

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz językowy?

Gdy przygotowywaliśmy program obozu językowo-przygodowego, koncentrowaliśmy się na tym, aby zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne i przyjemne dla dzieci ze szkoły podstawowej.

Samodzielność i integracja na obozie

Doświadczenie pokazuje nam, że w gronie rówieśników dzieci są odważniejsze, chętniej doświadczają nowych rzeczy, próbują swoich sił w konkursach. Dzieci, dla których jest to pierwszy dłuższy wyjazd bez rodziców, uczą się samodzielności w przyjaznym środowisku małych grup rówieśników pod ciągłym nadzorem wychowawców.

ZERO nudy

Dzięki bogatemu programowi zajęć sportowych, przygodowych i językowych dzieci nie mają czasu na nudę czy tęsknotę za domem. Dla większości dzieci w wieku 8-13 lat pobyt na obozie to źródło niezapomnianych wrażeń, poczucia satysfakcji z własnych osiągnięć i fantastycznych wspomnień.

Bezpieczeństwo i rozwój dziecka

Dla rodziców istotną zaletą obozu jest świadomość, że dziecko w sposób bezpieczny, aktywny i urozmaicony spędza wakacje z dala od komputera czy telewizora. Sporty, konkursy, zajęcia grupowe i wspólnie przeżywane przygody pomagają dzieciom nawiązywać kontakty z rówieśnikami i zawierać przyjaźnie.

Zobacz wszystkie atrakcje i całą ofertę wyjazdu na obóz językowy dla dzieci i młodzieży

.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *